Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası Poliçe Prim Fiyatı Hesaplama

Sağlık Sigortanızı nasıl alırdınız ? Sigorta şirketlerini dolaşmanıza artık gerek yok ! oturduğunuz yerden sadece 3 dakika içerisinde aşağıda bulunan sağlık sigortası hesaplama  formunu doldurun. En kısa sürede birden çok seçenek ile karşılaştırmalı teklifleri edinin …

Online Sağlık Sigortası Hesaplama

Teminat Kapsamı

Eşinizi ve Çocuğunuzu Kapsam altına almak istermiziniz
 Evet Hayır

TC veya Vergi No (Zorunlu)

Telefon (Zorunlu)

Sağlık Sigortası Nedir ?

Sırdaş Sigorta, istediğiniz doktor veya sağlık kurum ve kuruluş hizmetinden sağlık sigortası ile faydalanabilmeniz için yanınızda. Sigortalıların,geçirebilecekleri herhangi bir hastalık veya kaza sonucu yatarak veya ayakta yapılacak müdahalelerden doğan masrafları sadece yurt kapsamında değil dünyanın neresinde olsalarda teminat altına alınırlar. Birden çok Kurumsal sağlık sigortası paket seçenekleri ile vergide ekstra avantaj sağlayan sağlık sigortası yanı sıra, düşük masraf ve yüksek kalite ile çalışanlarınızın her zaman arkasındayız.

Bireysel Sağlık Sigortası

Sırdaş Sigorta, bir hastalık veya kaza sonucunda oluşabilecek özel sağlık giderlerinizi 100%’e kadar teminat altına alır. Özel Sağlık Sigortası kapsamında sunulan farklı seçenekler ile ailenizi ve kendinizi, sevdiklerinizin sağlığını en uygun sağlık sigortası poliçesi ile güvence altına alın. Ayrıca sigortalılarımız, Türkiye İş Bankası ve Ziraat Bankası’na ait Maximum uygulamasına dahil kredi kartlarından yaptıkları her prim ödemesi için % 0,5oranında Maxi Puan kazanabilirler. Zengin sağlık sigortası seçenekleri , prim ödemeleri ve sağlık sigortası fiyatları ile hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Sağlık Sigortası

Sırdaş Sigorta, şirketinizin çalışanları ve aile bireyleri için bütçenize uygun olarak geliştirilen Kurumsal Sağlık Sigortası seçenekleriyle şirketinizi güvence altına alır. Çalışanlarınızın memnuniyetini artırma adına Sırdaş Sigorta’nın sunduğu kurumsal sağlık sigortası çözüm ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal sağlık sigortası genel şartları dahilinde gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında dilediğiniz doktor ve sağlık durumunda hizmet alabilirsiniz. Sahip olduğumuz anlaşmalı kurum ağımız ile sağlık sigortanızdan kolayca faydalanabilirsiniz.

Kasko Sigortası


1 Comment

Yabancı Sağlık Sigortası » Axa Sigorta

Eylül 12, 2014at 11:16 am

[…] Sağlık Sigortası […]

Yabancı Sağlık Sigortası

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları
1. Bilgilerinizi Doldurun ...
2. 20 Sigorta Şirketinden Teklif Alın...
3. En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Satın alın !
ONLİNE HIZLI TEKLİF
YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
EN UYGUN YABANCI SAĞLIK SİGORTASI BİZDEN TEKLİF ALMADAN SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN !
HESAPLA