Kasko Sigortası

Online Kasko Sigortası Poliçe Prim Fiyatınızı Hesaplayın..

Aracınızı Yenimi aldınız ?

 Sıfır Araç İkinci El

TC veya Vergi No (Zorunlu)

Plaka (Zorunlu)

Telefon (Zorunlu)

Asbis veya Belge Seri

E-posta

Aracınız Yeni Tescil ise 2014 ile başlayan noter’den almış olduğunuz aşağıdaki sol kısımda bulunan temsili resimdeki asbis referans numarasını.

asbis-gecici-belge

Aracınıza ait geçmiş dönemde sigorta poliçeniz mevcut ise yada araç ruhsatınızı teslim aldıysanız aşağıda sağ kısımda bulunan temsili resimdeki tescil belge seri numarasını giriniz.

 

belge_seri_no

Kasko Sigortası Nedir?
Kasko sigortası, doğabilecek bir risk anında aracınızın maddi sizin manevi zararını karşılamak amacı ile isteğe bağlı olarak yaptırılan sigorta türüdür. Hasarın tanımı yalnızca trafik kazalarında meydana gelmekte olan durumları değil, aynı şekilde hırsızlığı, üçüncü şahıslar tarafından aracınıza verilebilecek mevcut zarar ve diğer ek teminatları da kapsamaktadır.
Kasko Sigortası Yaptırmalımıyım ?
Kasko sigortası yaptırdığınızda öncelikle kaza durumunda mevcut risklerinizi teminat altına almış olursunuz. Zorunlu Trafik sigortasında herhangi bir hasar/kaza durumunda zarara yol açtığınız şahsın riskleri kapsam altına alınmıştır..Kasko sigortası ise mevcut hasarınızı güvence ile teminat altına alır, seyir halinde veya park halinde risk unsuru olabilecek pek çok zarara karşı sizi korumaktadır.

 

Kasko Sigortası Teminatı Nedir?
Kasko teminatı, ek ve ana teminatlar  olarak ikiye ayrılmaktadır. Ana teminat unsurları hırsızlık, çarpma, yanma, çarpışma ve üçüncü şahıslar tarafından verilen zararı karşılamaktadır. ek teminatlar ise sigara yanığı, bakımsızlık,doğal afetler, fırtına, sel,su,deprem,yanardağ patlaması, hayvanlar tarafından verilen zararlar ve benzerlerini kapsamaktadır.

 

Ucuz Kasko Sigortası Nereden Alınır?
ucuz kasko sigortası ihtiyaçlarınızı gözeterek en uygun paket teklifi ile isteklerinizi karşılayacak hem de mali bütçenizi zorlamayacak olan kasko sigortasıdır. En Uygun Fiyat Kapsamlu teminat sloganı ile sektörde hız kesmeden ilerleyen Sırdaş Sigorta Müşterilerine verdiği güven ile yıllardır sektörün en önemli isimlerinden olmaya Türk Sigorta Sektörünün imajını daha üst seviyelere taşımaya gayret ediyor. Fiyat ve teminat açısından en ucuz kasko için kapı kapı gezmenize gerek yok sırdaş sigorta ile birden çok sigorta şirketinden fiyat alabilirsiniz.

 

Araç Kasko Değeri Nedir ?
Aracınızın kasko değer listesine buradan ulaşabilirsiniz ;  Kasko Değer Listesi
ikinci el yada Sıfır  aracınızın sigortası, ikinci el araç satış fiyatının belirli olması, ikinci el araba kredisi alınması, maddi manevi hasar ödemelerinin yapılması gibi birçok durumda araç kasko değeri temel alınmaktadır. Araç Kasko Değer Listesi, motorlu taşıtlar vergisi için de kaynak oluşturmaktadır.
Sağlık Sigortası

1 Comment

Yabancı Sağlık Sigortası » Axa Sigorta

Eylül 12, 2014at 11:15 am

[…] Kasko Sigortası […]

Yabancı Sağlık Sigortası

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları
1. Bilgilerinizi Doldurun ...
2. 20 Sigorta Şirketinden Teklif Alın...
3. En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Satın alın !
ONLİNE HIZLI TEKLİF
YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
EN UYGUN YABANCI SAĞLIK SİGORTASI BİZDEN TEKLİF ALMADAN SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN !
HESAPLA