Ödeme Seçenekleri

Canınız Nasıl İsterse, Öyle Ödeyin!

Sırdaş Sigorta ödeme yaparken de müşteri memnuniyeti ilk sırada. Müşterimizin içi nasıl rahat ediyorsa öyle ödesin diye; ödeme seçeneklerinde de sınırları zorladık.

Üstelik daima ücretsiz kargo hizmeti ile…

Kredi Kartı ile Tek Çekim / Taksitli Ödeme

kredi-kartiSigorta poliçesi satın alırken müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen yöntem poliçenin o an ödemesinin yapılmasıdır.

Sırdaş Sigorta Satış temsilcisi tarafından kart bilgileri girilerek poliçe satışı gerçekleşebilir. Müşterilerimizin bilgileri güvenlik altındadır. Girilen bilgiler kayıt altında tutulmamakta, otomatik olarak silinmektedir.

Müşterimiz dilerse kredi kartı ile yapacağı ödemeyi 9 aya kadar taksitlendirebilir.

Kapıda Ödeme

kapida-odeme
Türkiye’nin neresinde olursanız olun fark etmez. Sigorta poliçenizi kapıda ödeme yaparak aktifleştirebilirsiniz. Ödeme aşamasında bizlere kapıda ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Poliçeniz teslim edilirken nakit olarak veya kredi kartı kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Yoluyla EFT/HAVALE

eft-havale
Sigorta poliçelerinde banka hesabınızdan EFT ya da HAVALE yaparak poliçe satın alabilirsiniz. Banka ödemesi gerçekleşir gerçekleşmez; poliçeniz aktifleşir ve hemen kargoya verilir. Ücretsiz kargo ile poliçeniz adresinize teslim edilir.

Ücretsiz Kargo

kargo-bedavaSırdaş Sigorta bünyesinde gerçekleştirilen tüm sigorta poliçeleri sigorta sahibine “Türkiye’nin neresinde olursa olsun” ücretsiz kargo ile gönderilir. Poliçe onaylandığı anda kargoya teslim edilen poliçeler;  şehir içindeki bir adrese 1 gün içinde, şehir sınırları dışındakine ise 2 gün içerisinde ulaştırılmış olur.


Yabancı Sağlık Sigortası

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları
1. Bilgilerinizi Doldurun ...
2. 20 Sigorta Şirketinden Teklif Alın...
3. En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Satın alın !
ONLİNE HIZLI TEKLİF
YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
EN UYGUN YABANCI SAĞLIK SİGORTASI BİZDEN TEKLİF ALMADAN SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN !
HESAPLA