Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası; bu web sitesini ziyaret etmeniz ve web site üzerinden sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ait kişisel bilgilerin ne şekilde kullanılacağı, nasıl korunacağı ve ilgili diğer hususları kapsamaktadır.

Bu web sitesini ziyaret ederek ve site kanalından sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep ederek işbu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

  • Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından gelişmiş teknoloji kullanmaktadır. Mevcut bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir.
  • Üyelerimizle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. Bu bilgilere ancak üyemizin talep ettiği hizmeti yerine getirmek amacıyla ve hizmetin gerektirdiği ölçüde şirketimiz personeli ve sigorta şirketlerinin personeli tarafından ulaşılabilmektedir.
  • Sırdaş Sigorta gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Sırdaş Sigorta” bültenlerini almak istemiyorsanız tıklayın.” linkine tıklayarak, info@yabancisagliksigortasi.org adresine e-posta göndererek ya da 0212 531 5801 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan ulaşarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 2. Bilgi Kaynakları

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir. Bu bilgiler üç şekilde temin edilir:

A. Sizin tarafınızdan sağlanan bilgiler

Web sitemizi kullanarak veya e-posta, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler tamamen özgür iradenizle tarafımıza sağladığınız bilgilerdir. Bilgilerinizi yansıtmakta tamamen özgürsünüz ancak size daha çabuk, doğru, etkili ve en kaliteli hizmeti sunabilmemiz için; web sitemizde sizden talep edilen bilgilerin tamamını vermenizi öneriyoruz. Ayrıca talep ettiğiniz hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda; talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağı tarafınızdan dikkate alınmalıdır.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz sigortanın geçerliliğini, bizim ve/veya sigorta şirketinin size ve/veya sigortalıya karşı olan sorumluluklarını ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep haklarını etkileyebilir. Böyle bir durumda yabancisagliksigortasi.org hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermeniz nedeniyle yabancisagliksigortasi.org bir zarara uğradığı takdirde bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza aittir.

B. Otomatik olarak sağlanan bilgiler

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında bilgisayarlar ve işletim sistemlerimizin sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve ‘cookies’ olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla; daha önce sitemize yaptığınız ziyaretlerde ve aldığınız hizmetlerde elde edilen bilgilerdir.

Bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirmek için bilgisayarınızın ‘yardım’ menüsünde ne yapmanız gerektiğini bulabilirsiniz. Ancak, bu şekilde elde ettiğimiz bilgiler size vereceğimiz hizmetin daha çabuk ve kaliteli olmasında kullanılacağından bu özelliği açık bırakmanızı öneririz.

C. Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler

Sigorta poliçelerinizin zamanında yenilenmesi ve adres, telefon numarası gibi bilgilerinizin güncel tutulması gibi amaçlarla sigorta yaptırdığınız sigorta şirketlerinden, sbm ve ticaret sicili gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerdir.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes ‘Kullanıcı Sözleşmesi‘ bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

‘Gizlilik Politikası‘ ve ‘Kullanıcı Sözleşmesi‘ bölümlerindeki hükümler ve bu hükümlerde yabancisagliksigortasi.org tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, yabancisagliksigortasi.org ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi; yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, yabancisagliksigortasi.org’a karşı bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.


Yabancı Sağlık Sigortası

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları
1. Bilgilerinizi Doldurun ...
2. 20 Sigorta Şirketinden Teklif Alın...
3. En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Satın alın !
ONLİNE HIZLI TEKLİF
YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
EN UYGUN YABANCI SAĞLIK SİGORTASI BİZDEN TEKLİF ALMADAN SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN !
HESAPLA