Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı Uyruklu  Vatandaşlara Özel Sağlık Sigortası

Online Türkiye Zorunlu Sağlık Sigortası Teklifi almak için bizi arayabilir yada; online teklif formunu kullanarak priminizi hesaplayabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN 0212 531 58 01

TIKLA ARA

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Hesaplama

Adı Soyadı

Uyruk

TC veya Vergi No

Telefon (Zorunlu)

E-Posta

Pasaport

Size Nasıl Cevap verelim ?
 Cep Telefonu E-Posta SMS

11 Nisan 2014 Tarihin’de yürürlüğe giren, yabancı uyruklu kişilere Özel Sağlık Sigortası yaptırmak zorunlu hale geldi. Yasa kapsamında Sırdaş Sigorta olarak size özel avantajlarla en uygun sağlık sigortası hizmetini sunuyoruz.

Zorunlu Sağlık Sigortası ile kaza yada hastalık riski oluşabilecek  tedavi, muayene ve bakım giderleriniz Sırdaş Sigorta farkıyla 7 Gün 24 Saat güvence altına alıyoruz. Sunmuş olduğumuz uygun ekonomik sağlık sigortası paketleri ile sağlık sigortanızı yaptırın ve sağlığınızı, birikimlerinizi güvence altına alın.

1

yabancı sağlık sigortası

 

Türkiyede yaşayamakta olan yabancılaruyruklu vatandaşlar için zorunlu sağlık sigortası 11 Nisan 2014 tarihinden itibaren zorunlu halde gelmiştir. ucuz sağlık sigortası yaptırmak için birden çok şirketten fiyatlar araştırılmaya başlandı. En kapsamlı sigorta şirketi hangisiEn ucuz sağlık sigortası teklifini hangi sigorta şirketi veriyor?  Ucuz poliçe satın almayı istemek bir nevi istenen teminatlar ve limitler ile paralel bir doğrudur.

Yabancı sağlık sigortası yaptırırken ilk önce amaç belirlenmeli buna göre sigorta poliçesi düzenlenmelidir. Sadece oturum izni için yabancı sağlık sigortası düşüncesi ile yaptırılan poliçeler hem müşteri hemde ülkemizde yerleşik yabancı uyruklu vatandaşlar açısından Türkiye Sigorta sektörünün imaj ve kalite görüntüsünü akıllarında belirleyecektir. Beklemediğiniz hastalıklar ve ani kazalara karşı, her türlü tedavi, ilaç, operasyon ve teşhis ve tanıyı kolaylaştıracak bütün laboratuvar tetkikleri için yapılacak harcamaların yükünü hafifletmektir. Evet ama, sigorta yaptıranlar şunu doğru belirlemelidirler: hangi tehlikelere karşı risk olasılığı daha yüksektir? Akla gelecek gelmeyecek bütün risklere karşı güvence alınmalı mıdır?

ucuz yabancı sağlık sigortası yaptırmak sadece güvence türü ve güvence miktarlarını doğru belirlemek değildir.

Ülkemizde yaşayan yabancı şahıslara zorunlu yapılması öngörülen özel sağlık sigortasını uygun koşullarda ve güven ile satın almak için yada ücretsiz bilgi almak için yabancı sağlık sigortası online hesaplama formunu kullanabilir yada 0212 531 5801 ‘yi arayabilirsiniz.


Yabancı Sağlık Sigortası

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları
1. Bilgilerinizi Doldurun ...
2. 20 Sigorta Şirketinden Teklif Alın...
3. En uygun Yabancı Sağlık Sigortası Satın alın !
ONLİNE HIZLI TEKLİF
YABANCI SAĞLIK SİGORTASI
EN UYGUN YABANCI SAĞLIK SİGORTASI BİZDEN TEKLİF ALMADAN SİGORTANIZI YAPTIRMAYIN !
HESAPLA